Spawarki Wrocław

Handlowiec-rs to coś więcej niż sklep oferujący urządzenia spawalnicze, to centrum spawalnicze, w którym uzyskają Państwo poradę w wyborze sprzętu oraz zaopatrzą się w profesjonalne artykuły spawalnicze. Wrocław gości na liście miast, z których pochodzi wielu naszych Klientów, którzy cenią fachowe doradztwo i bogaty wybór, a liczą na przystępne ceny. W poszukiwaniu wydajnej spawarki Wrocław – świetni wrocławscy fachowcy – wybiera szybkie i wygodne zakupy online!

Artykuły spawalnicze – Wrocław

Siedziba naszego sklepu handlowiec-rs mieści się w Poznaniu, ale świadczymy usługi na terenie całej Polski. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby każdy nasz Klient czuł, że znajduje się pod opieką dobrego specjalisty. Nasi fachowcy znają na wylot branżę spawalniczą i pomagają dobrać urządzenia spawalnicze do potrzeb – przeznaczenia, umiejętności, oczekiwanych efektów pracy czy budżetu.

Oferujemy wszystkie dostępne na rynku rodzaje spawarek, w tym nowoczesny sprzęt inwertorowy, urządzenia 3w1, półautomaty i automaty spawalnicze umożliwiające spawanie różnymi metodami. Spawarki podzieliliśmy na kilka grup:

W dziedzinie spawania nie idziemy na kompromisy, ale proponujemy urządzenia od najlepszych producentów – m.in. Lincoln Electric, Sherman, Bester, Ideal, Esab, Weldman, Kemppi czy Elettro. Wiele z tych produktów obejmujemy też gwarancją w systemie „door-to-door” – w razie usterki nie muszą Państwo odwiedzać serwisu, aby oddać sprzęt. To kurier go odbierze i dostarczy naprawiony.

Wygodne zakupy, przystępne ceny oraz niezawodne spawarki – Wrocław i okolice

W sklepie handlowiec-rs w spawalnicze materiały zaopatrują się różni Klienci – są to zarówno zawodowi spawacze, specjaliści z dużych fabryk i zakładów przemysłowych, jak i właściciele małych warsztatów czy wreszcie – hobbyści i majsterkowicze. Od lat pracujemy w tej branży i wiemy, jak dopasować urządzenia spawalnicze do potrzeb, oczekiwań czy też umiejętności. Wierzymy, że handlowiec nie tylko sprzedaje, ale przede wszystkim wysłuchuje i doradza.

Bez względu na cel każda praca spawalnicza wymaga zachowania bezpieczeństwa, ale i wydajności oraz poczucia komfortu. Wiemy też, jak ważną rolę odgrywa czas i cena. Dlatego naszą ofertę opracowaliśmy tak, aby połączyć jakość z bardzo sprawną obsługą wysyłkową i możliwie najniższymi cenami

Sprzęt i akcesoria spawalnicze Wrocław stawia na praktyczne zestawy!

W handlowiec-rs najlepsze spawarki zamówią Państwo w już przygotowanych do pracy zestawach z akcesoriami i materiałami „startowymi”, a w ten sposób też oszczędzą pieniądze, czas i nerwy. Aby wyposażyć miejsce pracy w niezbędne gadżety, proponujemy również ogromny wybór akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. 

Wszystkie je zebraliśmy je w kilku praktycznych kategoriach:

  • materiały spawalnicze (m.in. elektrody, druty, gazy osłonowe),
  • akcesoria spawalnicze (m.in. wózki, kurtyny spawalnicze, chemia),
  • uchwyty spawalnicze i części uchwytów,
  • przyłbice spawalnicze (proste i automatyczne maski).

Poza spawalnictwem obsługujemy również niemal całą branżą warsztatową, a do oferty włączyliśmy nowoczesny sprzęt do cięcia plazmą – przecinarki plazmowe. Zbieramy najlepszy sprzęt i świetnych specjalistów w jednym miejscu – zapraszamy!

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium