Doradzimy gratis! Zadzwoń tel. 660-117-630 jesteśmy dla Ciebie codziennie od 6:30 i tak długo jak potrzeba

Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Technologia cięcia plazmą zdobywa coraz to większą popularność w zastosowaniach przemysłowych, ale i warsztatowych! Przecinarka plazmowa CNC zapewnia ogromną wydajność, wygodę oraz bezpieczeństwo pracy. Na tle producentów tego typu urządzeń wybija się Elettro CF, który projektuje i produkuje przecinarki w Europie, a w sektorze cięcia i spawania działa już od ponad 40 lat. Taką wizytówką firmy jest najpotężniejsza plazma świata, którą można ciąć materiały o grubości do 80 mm!

Przecinarka plazmowa CNC i jej zalety

Cięcie plazmowe jest już obecnie jedną z najchętniej wybieranych technologii cięcia termicznego materiałów przewodzących prąd – np. aluminium, stali niestopowych i wysokostopowych. Przecinarki plazmowe umożliwiają cięcie zarówno ręczne, jak i zautomatyzowane – na stole CNC. Jakie mają zalety?

 • Automatyzacja cięcia. Przecinarka plazmowa CNC jest zaprojektowana pod sterowanie komputerowe, co oznacza, że po zaprogramowaniu nie wymaga już pracy ludzi (poza kontrolą czy zmianą ustawień). Wystarczy podać maszynie wymiary i skonfigurować funkcje pod konkretny projekt. Urządzenie pracę wykonuje o wiele szybciej i precyzyjniej niż nawet najlepszy specjalista!
 • Wysoka wydajność. Również w porównaniu z cięciem tlenowo-gazowym w przypadku przecinarki plazmowej CNC znacząco zwiększa się sama wydajność cięcia. Proces jest ultraszybki, co – w połączeniu z opcjami konfiguracji – daje możliwość realizacji dużych i złożonych projektów w błyskawicznym tempie.  
 • Niezrównana estetyka. Przecinarka plazmowa CNC pracuje szybko, ale też bardzo precyzyjnie. Dzięki możliwości programowania pod wymagania danego projektu oraz takim zaletom jak mała strefa wpływu ciepła urządzenie zapewnia estetyczną i gładką powierzchnię cięcia, a efekt jest w pełni powtarzalny.

Przecinarka plazmowa CNC od Elettro CF

Aby spełnić oczekiwania swoich użytkowników i dopasować parametry urządzenia do pracy z poszczególnymi materiałami i w konkretnych warunkach, Elettro CF ciągle opracowuje nowe modele przecinarki plazmowej CNC.

Poszczególne przecinarki Elettro CF różnią się parametrami technicznymi oraz funkcjami – można dopasować urządzenie do wymagań pracy i preferencji. Wspólne cechy przecinarek plazmowych CNC Elettro to natomiast:

 • niewielkie rozmiary i masa, 
 • niskie zużycie energii, 
 • bardzo wysoka wydajność,
 • ogromna szybkość cięcia,
 • możliwość podłączenia do stołu CNC – czyli automatyzacji procesu, 
 • bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Elettro CF zasłynął też z opracowania najpotężniejszej przecinarki plazmowej świata  umożliwiającej cięcie na stole materiałów do 80 mm grubości! Ten model stał się swoistą wizytówką producenta!

Przecinarki plazmowe w ofercie handlowiec-rs

Oferujemy różne modele przecinarki plazmowej CNC Elettro CF, ale także urządzenia do cięcia ręcznego. Sprawdź na centrum plazmy w naszym sklepie. Mamy czas, aby wysłuchać i zrozumieć potrzeby Klienta, pomagamy wybrać odpowiednie rozwiązanie względem oczekiwań i specyfiki pracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl