Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Spawarki Bester

Spawarki Bester są cenione za funkcjonalność, niezawodność i trwałość! Używany przez profesjonalistów od dekad sprzęt Bester jest jednym z najchętniej wybieranych w Polsce, a świadczy o tym już choćby przyznanie marce tytułu „Konsumencki Lider Jakości 2017” w kategorii spawarek. Ta polska marka, należąca dziś do amerykańskiego koncernu Lincoln Electric, który produkuje nie tylko spawarki, ale też różnorodny osprzęt spawalniczy – zarówno dla profesjonalnych, jak i domowych zastosowań.

Jakie spawarki Bester są dostępne w naszej ofercie?

Od samego początku Bester była i nadal jest marką zorientowaną na potrzeby klienta – wciąż opracowuje i udoskonala swój sprzęt, tak aby spełniał oczekiwania użytkowników! W ofercie naszego sklepu handlowiec-rs wybraliśmy te urządzenia, które wyróżniają się ponadprzeciętną funkcjonalnością i praktycznością.

  • Dla profesjonalistów i hobbystów – od najprostszych modeli w dobrych cenach, po sprzęt z górnej półki, którego parametry i funkcje sprostają nawet wymagającym oraz przemysłowym zastosowaniom. Spawarki Bester, dostępne w licznych wariantach, to propozycje nie tylko dla profesjonalistów – również i dla hobbystów. Prostsze modele sprawdzają się w domu, ale też w warsztatach samochodowych, lakierniczych czy blacharskich do lżejszych prac!
  • Od spawarek MMA po migomaty – spawarki Bester są tworzone dla wielu metod spawania, a ich praktyczne funkcje ułatwiają pracę spawaczom. To np. spawanie punktowe, regulacja posuwu drutu, a także dwutakt i czterotakt dla migomatów oraz funkcje zintegrowane takie jak Arc Force, Hot Start czy Anti Stick w spawarkach MMA, które dbają o wygodę spawania i estetykę spoin!

Dlaczego warto wybrać spawarki Bester?

Spawarki Bester są solidne i trwałe. Nawet wieloletnie użytkowanie sprzętu nie obniża jego wydajności i funkcjonalności. Bester działa już od 1946 roku, co daje marce duże doświadczenie i potężną przewagę konkurencyjną w opracowywaniu urządzeń precyzyjnie dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Jako dystrybutor marki Bester, spawarki dostępne w naszej ofercie obejmujemy pełną ochroną gwarancyjną i serwisową. Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań – zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami! 

Spawarki i półautomaty Bester (Znaleziono produktów: 10)

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium