Filtrowanie

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Spawarki MMA 400 V zasilane trójfazowo, z wysokim amperażem (ponad 200 A), z dodatkowymi funkcjami (takimi jak ARC Force czy Anti Stick) i które można również wykorzystać do spawania metodą TIG i MIG/MAG, to sprzęt dla profesjonalnych użytkowników, warsztatów i zakładów z różnych branż.

spawarki MMA 400V

Polecamy spawarki inwertorowe, małe i lekkie, ale o świetnych parametrach, oraz od sprawdzonych producentów: Bester, Sherman, Magnum i Ideal. Specjaliści naszego sklepu handlowiec-rs z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiedniego sprzętu!

Spawarki inwertorowe MMA 400 V dla profesjonalnych użytkowników

Spawarki inwertorowe MMA, zasilane 400 V z instalacji trójfazowej, sprawdzają się w profesjonalnych zakładach przemysłowych, warsztatach i serwisach. Dzięki prostej konstrukcji i obsłudze oraz ogromnej trwałości ich zastosowanie jest wszechstronne. Sprzęt może pracować w budynku i na zewnątrz w trudnych warunkach terenowych, i być wykorzystywany do spawania konstrukcji z różnych materiałów, w tym m.in. stali nisko- i wysokostopowych, żeliwa, miedzi i niklu.

Część modeli spawarek MMA 400 V umożliwia także dodatkowo spawanie metodą TIG DC Lift, a to znacznie zwiększa użyteczność sprzętu! Współpracują z uchwytem TIG z zaworkiem (TIG LIFT), więc zapalanie łuku odbywa się już poprzez lekkie zetknięcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

Aby zaoszczędzić Państwa pieniądze i czas, przygotowaliśmy praktyczne zestawy – oprócz spawarki znajdują się w nich potrzebne uchwyty, przewody oraz akcesoria. Zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści pomogą dopasować urządzenie do specyfiki pracy i Państwa potrzeb.

Przydatne funkcje i doskonałe parametry spawarek MMA 400 V

Jako urządzenia przeznaczone do profesjonalnych zastosowań spawarki MMA 400 V wyróżniają się świetnymi parametrami, zwłaszcza w zakresie:

  • amperażu (oferujemy urządzenia o szerokim zakresie prądowym, także o prądzie spawania powyżej 400 A, przeznaczone do przemysłowych zadań),
  • i cyklu pracy (polecamy spawarki MMA o cyklu 60%, dzięki którym praca staje się efektywniejsza, a zadania wykonać można znacznie szybciej).

Większość dostępnych w naszym sklepie urządzeń do spawania metodą MMA jest też wyposażona w kilka praktycznych funkcji, które ułatwiają pracę, a zarazem sprawiają, że jest wydajniejsza i bezpieczniejsza!

  • Funkcja Hot Start. Polega na zwiększeniu natężenia prądu spawania w chwili zajarzania łuku. Wzrost prądu spawania ułatwia rozpoczęcie pracy, a zarazem zapobiega „przyklejaniu się” elektrody w początkowej fazie spawania.
  • Funkcja ARC Force (dynamika łuku). Bardzo ułatwia pracę, bo powoduje stabilizowanie łuku niezależnie od jego długości (poprzez wzrost prądu spawania podczas skracania długości łuku). Łuk jarzy się jednostajnie, a to zapobiega m.in. powstawaniu odprysków.
  • Funkcja Anti Stick. Przeciwdziała rozgrzewaniu się elektrody, gdy przyklei się ona do materiału. Wyłącza na chwilę napięcie na elektrodzie, co zapobiega przypadkowemu powstaniu łuku spawalniczego.
  • Funkcja VRD. Wyłącza zasilanie już w ciągu milisekund po zakończeniu spawania i obniża napięcie na elektrodzie do bezpiecznego minimum.

Najlepszym urządzeniem jest to dopasowane do potrzeb! Specjaliści branży spawalniczej ze sklepu handlowiec-rs dobrze doradzą, wykorzystując swoje ogromne doświadczenie. Zachęcamy do kontaktu!

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium