Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Spawarki i akcesoria ESAB

ESAB, od 2012 roku członek Colfax Corporation – globalnego producenta urządzeń dla przemysłu. To firma o przeszło stuletniej historii, zapoczątkowanej opracowaniem pierwszej na świecie spawalniczej elektrody otulonej. To światowy lider produkcji urządzeń, akcesoriów i materiałów do spawania: spawarek, elektrod, drutów, przyłbic i innych. Niezawodny, trwały i nowoczesny sprzęt ESAB jest opracowywany również przy udziale użytkowników, których potrzeby są dla marki najważniejsze!

Czym zajmuje się ESAB?

ESAB opracowuje sprzęt i rozwiązania dla prawie wszystkich procesów i zastosowań z dziedziny spawania i cięcia, dla największych przedsiębiorstw na świecie, a także dla różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, produkcyjnej, budowlanej, energetycznej, maszynowej. Sprzęt ESAB to m.in. urządzenia do ręcznego spawania i cięcia, materiały spawalnicze (elektrody, druty) oraz rozwiązania do automatyzacji spawania i zmechanizowanych systemów cięcia.

  • Spawarki ESAB. Sprzęt ESAB służy największym firmom przemysłowym, a producent odpowiada również na potrzeby niewielkich zakładów, warsztatów oraz indywidualnych, hobbystycznych użytkowników. Spawarki ESAB to m.in. wielofunkcyjne i zaawansowane migomaty – półautomaty spawalnicze, ale też proste spawarki MMA, idealne do domowych zastosowań. Dobre parametry, wydajność, pomocne funkcje – praca ze spawarkami ESAB jest przyjemnością!
  • Akcesoria ESAB. Spawarki ESAB można od razu wyposażyć w potrzebne do pracy materiały – elektrody i druty spawalnicze, które od lat są uznawane za jedne z najlepszych na świecie! Firma produkuje także profesjonalne przyłbice spawalnicze o świetnych parametrach i w atrakcyjnych cenach. Niezawodność, trwałość, wygoda i bezpieczeństwo – sprzęt ESAB czyni pracę łatwiejszą!

Dlaczego warto zaufać marce ESAB?

  • Ponadstuletnie doświadczenie – od opracowania pierwszej spawalniczej elektrody otulonej w 1904 r. rozpoczęła się nie tylko historia ESAB, ale także nowoczesnej ery spawalnictwa! Firma wypracowała sztywne standardy, które przekładają się na trwałość, bezawaryjność i funkcjonalność sprzętu ESAB.
  • Jeden z największych dostawców. ESAB to jeden ze światowych liderów w swojej branży, działający niemal we wszystkich krajach świata. Dzięki temu sprzęt ESAB jest ogólnodostępny dla wszystkich spawaczy: profesjonalnych i hobbystycznych. Opieka gwarancyjna i serwisowa na najwyższym poziomie!
  • Zdefiniowana misja i wartości. ESAB jasno precyzuje wartości, którymi się kieruje, i wizję przyszłości firmy. Najważniejsza jest opinia klientów – to jest podstawa do ulepszania rozwiązań w zakresie funkcjonalności, wygody i bezpieczeństwa. ESAB stara się przekraczać oczekiwania użytkowników!
  • Innowacje technologiczne. Świetny zespół inżynierów ESAB jest otwarty na nowoczesne rozwiązania, a firma ma w swoim „portfolio” wiele genialnych i przełomowych pomysłów, które zrewolucjonizowały branżę spawalniczą. Ciągle też dąży do opracowywania innowacji, które poprawią jakość pracy.

Sprzęt ESAB w ofercie handlowiec-rs

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych spawarek i akcesoriów ESAB. Wybieramy najlepsze rozwiązania, które oferujemy w bardzo dobrych cenach. Każdy nasz Klient może liczyć na pomoc w wyborze sprzętu ESAB

Spawarki i akcesoria Esab (Znaleziono produktów: 15)

Przyłbica spawalnicza ESAB SAVAGE A40 Yellow True Color
Przyłbice samościemniające
Przyłbica spawalnicza ESAB SAVAGE A40 Yellow True Color
Producent: Esab
Cena:

556,50 zł

szt.
zobacz więcej
Przyłbica spawalnicza ESAB SAVAGE A40 True Color
Przyłbice samościemniające
Przyłbica spawalnicza ESAB SAVAGE A40 True Color
Producent: Esab
Cena:

556,50 zł

szt.
zobacz więcej
Spawarka MMA ESAB BUDDY ARC 180
Spawarki MMA
Spawarka MMA ESAB BUDDY ARC 180
Producent: Esab
Cena:

1 139,00 zł

Półautomat spawalniczy MIG spawarka ESAB CADDY 200i migomat
Spawarki MIG
Półautomat spawalniczy MIG spawarka ESAB CADDY 200i migomat
Producent: Esab
Cena:

4 600,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium