Spawarki Lublin

Nowoczesne spawarki inwertorowe do różnych metod pracy, materiały czy akcesoria spawalnicze i serwis gwarancyjny – handlowiec-rs to już bardziej centrum dla całej branży niż sklep spawalniczy! Lublin otwiera listę miast, w których świadczymy nie tylko sprzedaż internetową, ale też profesjonalne doradztwo i pomoc. Zarówno zawodowym spawaczom, jak i hobbystycznym majsterkowiczom doradzimy w wyborze sprzętu wydajnego, bezpiecznego i wygodnego, i w dobrej cenie!

Wysokiej klasy spawarki? Lublin wybiera ofertę handlowiec-rs!

Pracownicy sklepu handlowiec-rs to specjaliści branży spawalniczej – od lat działamy w tym sektorze i starannie wybieramy niezawodne artykuły spawalnicze. Lublin dziś pełen jest zarówno niedużych czy intensywnie rozwijających się warsztatów, jak i też ogromnych zakładów przemysłowych, dlatego naszą ofertę przygotowaliśmy tak, aby każdy odnalazł w niej sprzęt na miarę potrzeb i oczekiwań.

Stawiamy przede wszystkim na nowoczesne spawarki inwertorowe, mniejsze, lżejsze i wydajniejsze niż coraz szybciej wypierane z rynku spawarki transformatorowe. Moc, amperaż, cykl pracy, funkcje, możliwość ustawień parametrów – każdy nasz sprzęt czymś się wyróżnia. Natomiast niezależnie od wszystkich zmiennych proponujemy urządzenia spawalnicze niezawodne i bezpieczne oraz wygodne w użytku, selekcjonując sprzęt najlepszych producentów – to m.in. Bester, Sherman, Weldman, Lincoln Electric, Elettro czy Esab.

By ułatwić Państwu znalezienie potrzebnego urządzenia, ofertę spawarek grupujemy w węższe kategorie:

Dodatkowo każda kategoria dzieli się na mniejsze sekcje, w których umieszczamy wyłącznie urządzenia o danej mocy, funkcjach lub przeznaczeniu (np. spawarki TIG AC/DC czy migomaty synergiczne). Z przyjemnością też pomożemy w wyborze i przeprowadzimy przez proces zamówienia sprzętu (pracujemy z Klientami na terenie całej Polski). 

Materiały i akcesoria spawalnicze – Lublin i zakupy online

Niemal wszystkie najpopularniejsze modele spawarek sprzedajemy w zestawie z akcesoriami – komplet umożliwia rozpoczęcie pracy tuż po otrzymaniu przesyłki, a Państwo oszczędzają pieniądze, czas i energię.

Oczywiście oferujemy również spory wybór akcesoriów spawalniczych, które sprzedajemy oddzielnie. W poszczególnych kategoriach sekcji „Spawalnictwo” w naszym sklepie znajdą Państwo niezbędny do pracy sprzęt, materiały i artykuły BHP. Ofertę podzieliliśmy na kilka dużych grup, to m.in.:

  • materiały spawalnicze (od gazów technicznych po druty i elektrody; wszystkie produkty są pogrupowane ze względu na metodę spawania: MIG, TIG i MMA),
  • przyłbice spawalnicze (od prostych masek, przez osłony chroniące przed m.in. gazem i pyłem, po profesjonalne przyłbice automatyczne samościemniajace),
  • akcesoria spawalnicze (od chłodnic czy podgrzewaczy gazu, przez spawalnicze kurtyny, aż po chemię, podgrzewacze, termosy czy pirometry),
  • uchwyty spawalnicze (a także części eksploatacyjne do uchwytów; produkty są posegregowane ze względu na metody spawania).

Sprzęt i akcesoria spawalnicze to ogromny, ale nie jedyny segment naszej oferty! 

Dążymy do tego, aby cały potrzebny sprzęt mogli Państwo kupić w jednym sklepie, dlatego proponujemy również kompresory i sprężarki, przecinarki plazmowe czy też agregaty prądotwórcze, słowem – urządzenia i akcesoria pneumatyczne oraz sprzęt warsztatowy (a zwłaszcza elektronarzędzia). W naszym sklepie wyposażą Państwo profesjonalnie wiele stanowisk pracy.

Cenione marki, dobre ceny i fachowa pomoc – handlowiec-rs!

Mamy czas wysłuchać i zrozumieć potrzeby naszych Klientów! Pracujemy wyłącznie dla Państwa, dlatego z przyjemnością doradzimy w wyborze czy dostosujemy sprzęt do Państwa potrzeb i celów. Wybieramy urządzenia sprawdzonych marek – niezawodne, bezpieczne, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. 

Robimy też wszystko, by ceny w naszym sklepie były rozsądne i możliwie jak najniższe, aby zakup sprzętu stał się dla Państwa opłacalną inwestycją, która szybko się zwróci. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na zakupy!

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium