Doradzimy gratis! Zadzwoń tel. 660-117-630 jesteśmy dla Ciebie codziennie od 6:30 i tak długo jak potrzeba

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Chemia spawalnicza to profesjonalne produkty dbające m.in. o bezpieczną i długą eksploatację urządzeń i akcesoriów do spawania. W ofercie sklepu handlowiec-rs udostępniamy preparaty wyłącznie sprawdzone oraz bezpieczne, które nie zawierają szkodliwych substancji oraz nie wpływają negatywnie na procesy spawalnicze i efekty pracy: jakość i estetykę spoin. Proponujemy m.in. pasty i płyny antyodpryskowe wykorzystywane w procesie spawania do ochrony palnika, części sprzętu i materiałów przed odpryskami spawalniczymi. 

Ważną częścią działalności naszego sklepu jest też fachowe doradztwo, a nasi Klienci mogą liczyć na to, że zrozumiemy ich potrzeby oraz dobierzemy korzystne rozwiązania. Z handlowiec-rs wyposażą Państwo swoje stanowisko spawalnicze!

Chemia spawalnicza zapobiegająca przywieraniu odprysków ciekłego metalu

Chemia spawalnicza to ogół profesjonalnych preparatów wykorzystywanych w pracy – do podnoszenia jej efektywności, bezpieczeństwa i wygody. Takimi podstawowymi produktami w zakresie chemii spawalniczej są preparaty antyodpryskowe oraz płyny do chłodzonych cieczą uchwytów. Oferujemy sprawdzone, oryginalne produkty, m.in. marki Spawmix, które nie zawierają szkodliwych substancji. 

Preparaty antyodpryskowe służą do ochrony: końcówek prądowych oraz dysz gazowych uchwytów spawalniczych, powierzchni spawanych i urządzeń. Zapobiegają przywieraniu odprysków spawalniczych w trakcie procesu spawania. 

Będący profesjonalnym produktem, mający formę pasty lub aerozolu, stosowany w trakcie spawania preparat antyodpryskowy nie wpływa negatywnie na procesy spawalnicze oraz nie powoduje powstawania wad w spoinach.

Zachęcamy do kontaktu – pomożemy wybrać dopasowane do wymagań rozwiązania! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl