Doradzimy gratis! Zadzwoń tel. 660-117-630 jesteśmy dla Ciebie codziennie od 6:30 i tak długo jak potrzeba

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Narzędzia pneumatyczne to niezbędne elementy wyposażenia wielu przedsiębiorstw, warsztatów, a nawet przydomowych garaży. Chętnie korzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i złote rączki, z pewnością więc warto mieć je do dyspozycji. Poniżej prezentujemy Państwu zróżnicowane urządzenia pneumatyczne do pracy ze sprężonym powietrzem. Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu ze spawarkami i pneumatyką Handlowiec-RS

Pistolet do pompowania 12 bar Pistolet do pompowania 12 bar
Producent: Airpress
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej

Szlifierki kątowe, młotki pneumatyczne, klucze udarowe i nie tylko

Produkty w tej kategorii są niezwykle zróżnicowane. Znajdziecie Państwo wśród nich np. klucze udarowe o dużym momencie obrotowym, które przyspieszają prace montażowe, podobnie jak wiertarki. Pistolety do piaskowania są niezbędne, aby oczyścić elementy do malowania i nie tylko. Piasek rozdmuchiwany z dużym ciśnieniem z łatwością radzi sobie ze starymi warstwami lakieru na stali nierdzewnej, rdzą czy chociażby zanieczyszczoną kostką brukową. To jednak tylko przykłady dostępnych narzędzi pneumatycznych.

W ofercie naszego sklepu prezentujemy szeroki wybór narzędzi tego typu. Posiadamy np. zestawy pistoletów pneumatycznych do pompowania kół czy przedmuchiwania. Można u nas nabyć także pneumatyczną szlifierkę i zaginarko-dziurkarki. W tej kategorii zgromadziliśmy również części do narzędzi pneumatycznych takie jak dysze do pistoletu do piaskowania czy nasadki udarowe.

Dlaczego warto korzystać z narzędzi pneumatycznych?

Ktoś, kto nie miał do czynienia z narzędziami pneumatycznymi, może zastanawiać się, dlaczego narzędzia tego typu cieszą się tak wielką popularnością. Praca z ich wykorzystaniem jest wygodna, a do tego bezpieczna, ponieważ brak zasilania elektrycznego eliminuje zagrożenie porażenia prądem w trakcie pracy. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie panuje wysoka wilgoć i trudne warunki pracy. Narzędzia są cenione także ze względu na bardzo niskie koszty eksploatacji przy jednocześnie wysokiej wydajności i mocy.

Urządzenia na sprężone powietrze do zastosowań przemysłowych i amatorskich

Narzędzia pneumatyczne prezentowane w tej kategorii mają szerokie spektrum zastosowań. Wiele z nich to podstawowe wyposażenie wielu warsztatów serwisowych czy linii produkcyjnych. Standardowe urządzenia napędzane siłą ludzkich mięśni wymagają użycia sporej siły. Natomiast twarde powierzchnie takie jak drewno, metale czy tworzywa sztuczne nie stanowią problemu dla naszych narzędzi pneumatycznych – wkrętarki w kilka sekund wykonują zadanie, które wymaga wyłącznie przyciśnięcia odpowiedniego przycisku. Taka oszczędność czasu pracy przekłada się w zakładzie na większą wydajność, a zatem – większe zyski.

Niezawodność prezentowanych narzędzi pomagają również majsterkowiczom czy hobbystom. Wówczas nitownice, pistolety czy klucze posłużą Państwu do pracy na twardych materiałach bez użycia dodatkowej siły. Dzięki temu drobne (lub większe) naprawy w gospodarstwie domowym będą przebiegały o wiele szybciej.

W jakie narzędzia pneumatyczne warto zainwestować?

Prezentujemy szeroki wybór urządzeń pneumatycznych, zatem wielu klientom trudno jest dokonać odpowiedniej decyzji. Warto pomyśleć wówczas o pracach, które chcecie Państwo przeprowadzić. Świetne rozwiązanie to w takiej sytuacji także zakup zestawu narzędzi – komplet może zawierać takie produkty jak np.:

  • klucz udarowy,
  • pistolet do lakierowania lub pompowania kół,
  • końcówki do przedmuchiwania,
  • przewód spiralny.

Dzięki temu szybko wypróbują Państwo, czy stosowanie sprężonego powietrza Państwu odpowiada oraz jakie narzędzia są najbardziej przydatne.

Akcesoria pneumatyczne i kompresory w ofercie sklepu Handlowiec-RS

Narzędzia pneumatyczne wyposażone w przydatne funkcje to w wielu zakładach przemysłowych najczęściej wykorzystywane urządzenia. Aby długo cieszyć się ich pomocą, warto wybrać także odpowiedni kompresor, który wyprodukuje sprężone powietrze i dostarczy je do narzędzi. Szeroki wybór kompresorów znajdziecie Państwo w naszym asortymencie. Handlowiec-RS dostarcza sprężarki śrubowe i tłokowe o zróżnicowanych parametrach, wyposażonych w zbiorniki oraz osuszacze, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl