Spawarki Gdańsk

Dla profesjonalistów i hobbystów, dla dużych zakładów przemysłowych i mniejszych warsztatów niezawodny sprzęt, fachowe doradztwo, cenieni producenci i dobre ceny, a to wszystko oferuje nasz sklep spawalniczy. W Gdańsku czy na terenie Pomorza działamy coraz intensywniej, dostarczając świetne urządzenia spawalnicze, duży wybór części zamiennych do spawarek, produkty eksploatacyjne i materiały. Dbamy o profesjonalną obsługę naszych Klientów, również po zakupach!

Gdzie kupić najwyższej klasy spawarki? Gdańsk wybiera sklep handlowiec-rs!

Nasz sklep internetowy handlowiec-rs świadczy sprzedaż wysyłkową profesjonalnych produktów dla branży spawalniczej – są to spawarki, materiały, akcesoria i artykuły spawalnicze. Gdańsk włączyliśmy na listę lokalizacji, w których proponujemy naszym Klientom kompleksową usługę: nie tylko sprzedaż materiałów spawalniczych i dostawę na wskazany adres, ale również fachową pomoc i doradztwo.

Ofertę sklepu handlowiec-rs komponujemy bardzo starannie – wybieramy cenionych producentów (m.in. Weldman, Sherman, Bester, Ideal, Esab, Lincoln Electric) oraz sprzęt, który niezależnie od przeznaczenia zapewnia wydajność pracy oraz czyni spawanie bezpiecznym i wygodnym.

Proponujemy narzędzia spawalnicze obsługujące wszystkie metody spawania:

Akcesoria spawalnicze – Gdańsk

Urządzenia spawalnicze sprzedajemy również w zestawach z akcesoriami – po odebraniu przesyłki mogą Państwo rozpocząć pracę, a jednocześnie oszczędzają i pieniądze, i czas. Ogromny wybór materiałów i artykułów spawalniczych zebraliśmy w naszej ofercie w kilku kategoriach:

  • materiały spawalnicze (m.in. drut spawalniczy, gazy techniczne),
  • akcesoria spawalnicze (np. podgrzewacze indukcyjne, kurtyny, chłodnice, wózki, chemia spawalnicza),
  • przyłbice spawalnicze (w tym profesjonalne modele samościemniające),
  • uchwyty spawalnicze i części do uchwytów.

Ponadto do oferty sklepu włączyliśmy świetne przecinarki plazmowe, a także sprzęt i akcesoria dla branży pneumatycznej oraz warsztatowej. Duża część naszych urządzeń jest objęta systemem gwarancji „door-to-door” – w razie usterki kurier odbiera od Państwa sprzęt i dostarcza naprawiony (usługę realizujemy na terenie całego kraju).

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium