SERWIS URZĄDZEŃ

Sprawny serwis spawarek w Poznaniu

Usterki zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie i bardzo często użytkownikom spawarek zależy na czasie. Nic dziwnego – w wielu warsztatach czy zakładach spawarka jest najczęściej używanym narzędziem. Na szczęście działamy w Poznaniu od lat i świadczymy też usługę serwisu urządzeń spawalniczych. 

Do oferty naszego sklepu selekcjonujemy starannie. 

Naszą wizytówką, jest przede wszystkim fachowe doradztwo i sprzedaż wysokiej klasy urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie i fakt, że część naszego zespołu pracowała u producentów, między innymi sprzętu spawalniczego, daje nam szersze spojrzenie na branżę i doskonałą znajomość oferowanego sprzętu.  

Serwis pogwarancyjny dla Klientów z całej Polski. 

Prowadzimy płatny serwis pogwarancyjny spawarek Magnum, Ideal, Weldman, Sherman i wielu innych. Naprawiamy spawarki inwertorowe, półautomaty spawalnicze czyli tzw. migomaty, spawarki TIG, a także przecinarki plazmowe. 

Obsługujemy Klientów z Poznania i okolic, a dzięki wypracowanym rozwiązaniom logistycznym, również z całej Polski. W celu umówienia się na płatny serwis, wystarczy skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 660-117-602. Udzieli on Państwu szczegółowych informacji nt. warunków i przebiegu naprawy płatnej.

Naprawa spawarek

Problem ze sprzętem? Nieprawidłowe działanie lub awaria?

Jeżeli usterka ma miejsce w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt pod numerem telefonu 660 117 602 w dni robocze od 08:00 do 16:00, a w sytuacjach nagłych i pilnych pod numerem telefonu 880 101 251. Nasz doradca dokona wstępnej diagnostyki przez telefon i udzieli informacji o dalszych krokach. 

Zasady Ochrony Danych Osobowych Polityka Prywatności.

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium