Doradzimy gratis! Zadzwoń tel. 660-117-630 jesteśmy dla Ciebie codziennie od 6:30 i tak długo jak potrzeba

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

SERWIS URZĄDZEŃ

Sprawny serwis spawarek w Poznaniu

Usterki zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie i bardzo często użytkownikom spawarek zależy na czasie. Nic dziwnego – w wielu warsztatach czy zakładach spawarka jest najczęściej używanym narzędziem. Na szczęście działamy w Poznaniu od lat i świadczymy też usługę serwisu urządzeń spawalniczych. 

Do oferty naszego sklepu selekcjonujemy starannie. 

Naszą wizytówką, jest przede wszystkim fachowe doradztwo i sprzedaż wysokiej klasy urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie i fakt, że część naszego zespołu pracowała u producentów, między innymi sprzętu spawalniczego, daje nam szersze spojrzenie na branżę i doskonałą znajomość oferowanego sprzętu.  

Serwis pogwarancyjny dla Klientów z całej Polski. 

Prowadzimy płatny serwis pogwarancyjny spawarek Magnum, Ideal, Weldman, Sherman i wielu innych. Naprawiamy spawarki inwertorowe, półautomaty spawalnicze czyli tzw. migomaty, spawarki TIG, a także przecinarki plazmowe. 

Obsługujemy Klientów z Poznania i okolic, a dzięki wypracowanym rozwiązaniom logistycznym, również z całej Polski. W celu umówienia się na płatny serwis, wystarczy skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 660-117-602. Udzieli on Państwu szczegółowych informacji nt. warunków i przebiegu naprawy płatnej.

Naprawa spawarek

Problem ze sprzętem? Nieprawidłowe działanie lub awaria?

Jeżeli usterka ma miejsce w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt pod numerem telefonu 660 117 602 w dni robocze od 08:00 do 16:00, a w sytuacjach nagłych i pilnych pod numerem telefonu 880 101 251. Nasz doradca dokona wstępnej diagnostyki przez telefon i udzieli informacji o dalszych krokach. 

Jeżeli konieczna będzie wizyta urządzenia na serwisie gwarancyjnym, prosimy wypełnić poniższy formularz zgłoszenia serwisu gwarancyjnego. Po otrzymaniu zgłoszenia nasz koordynator od zgłoszeń serwisowych zajmie się obsługą logistyczną otrzymanego zgłoszenia. 

 

Zasady Ochrony Danych Osobowych Polityka Prywatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl