Doradzimy gratis! Zadzwoń tel. 660-117-630 jesteśmy dla Ciebie codziennie od 6:30 i tak długo jak potrzeba

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Spawarka o odpowiednich parametrach spawalniczych to zaledwie jeden z wielu elementów, które przekłada się na efekty spawania. Bardzo ważny jest też dobór odpowiednich materiałów spawalniczych, dzięki którym wykonywanie określonych zadań jest nie tylko efektywniejsze, lecz także bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Niezależnie od tego, jakie prace zamierzamy wykonać, każdorazowo powinniśmy zdecydować się na materiały dostosowane do specyfiki danego zadania.

Wybierając ofertę naszego sklepu, można skorzystać z szerokiego dostępu do materiałów spawalniczych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb poszczególnych klientów. Dostępne są u nas materiały spawalnicze do wszystkich metod spawania takie jak:

  • elektrody otulone do spawania MMA, które mogą być wykorzystywane w różnych warunkach,
  • druty spawalnicze do spawania MIG/MAG, gwarantujące pożądaną trwałość spoiny. Wybierając tego rodzaju materiały spawalnicze, należy jednak pamiętać, że ich skuteczność zależy przede wszystkim od prawidłowego dopasowania danego druta do określonych potrzeb,
  • materiały spawalnicze TIG w postaci prętów o różnych średnicach, które pełnią funkcję spoiwa.
Drut spawalniczy stalowy SG2 0,8 mm x 5 kg Drut spawalniczy stalowy SG2 0,8 mm x 5 kg
Producent: X-Inny
Cena: 59,50 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • WYPRZEDAŻ

Artykuły spawalnicze dostosowane do potrzeb klienta

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy majsterkowiczem-hobbystą, serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie dostępne są zarówno artykuły spawalnicze stworzone z myślą o osobach spawających zawodowo, jak i te niezbędne podczas prac w przydomowym garażu. Zawsze znajdziesz u nas produkty znanych oraz cenionych marek, za których sprawą każda wykonana spoina będzie trwała, a przy tym estetyczna.

Handlowiec-rs to firma, której zależy przede wszystkim na usatysfakcjonowaniu klienta. Nasi specjaliści doskonale rozumieją potrzeby osób robiących zakupy w sklepie, dlatego zawsze starają się im doradzić, szukając korzystnych rozwiązań. Ponadto fachowcy zatrudnieni w naszym sklepie sami zajmują się spawaniem, więc doskonale wiedzą, które artykuły spawalnicze są niezbędne podczas tworzenia wysokiej klasy spoin.

Artykuły spawalnicze w ofercie handlowiec-rs

W ofercie sklepu handlowiec-rs można znaleźć wszystkie niezbędne podczas wykonywania spoin materiały spawalnicze. Dostarczamy wyłącznie sprawdzony sprzęt, dlatego stawiając na zakupy w naszym sklepie, zyskuje się pewność, że kupione akcesoria sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Za sprawą dużego wyboru bez trudu każdy dopasuje również określone artykuły spawalnicze do swoich potrzeb.

Niezależnie od tego, czy ktoś kompletuje artykuły spawalnicze, które mają służyć profesjonalistom wykonującym spoiny w godzinach pracy, czy też osobom zajmującym się tego rodzaju rzeczami w ramach spędzania wolnego czasu, w sklepie handlowiec-rs znajdzie odpowiednie wyposażenie. Każdy z zamówionych artykułów jest również odpowiednio zapakowany tak, aby dotrzeć do klienta w doskonałym stanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl