Doradzimy gratis! Zadzwoń tel. 660-117-630 jesteśmy dla Ciebie codziennie od 6:30 i tak długo jak potrzeba

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Do spawania metodą TIG, poza samym źródłem spawalniczym, potrzeba też jeszcze kilku materiałów i akcesoriów, takich jak przewód gazowy, reduktor gazowy, butla z gazem i drut spawalniczy. Niezbędne są też gadżety ochronne: rękawice i przyłbica spawalnicza. Dlatego też w sklepie handlowiec-rs tworzymy praktyczne zestawy, które poza spawarką zawierają wszystko to, co potrzebne do rozpoczęcia pracy. Kupując taki komplet, oszczędzają Państwo pieniądze i czas. Z przyjemnością doradzimy wybór modelu spawarki TIG i odpowiedniego zestawu!

WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 1 WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 1
Producent: Weldman
Cena: 3 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 2 WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 2
Producent: Weldman
Cena: 3 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 3 WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 3
Producent: Weldman
Cena: 2 825,00 zł
szt.
zobacz więcej
WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 4 WELDMAN TORNADO TIG 210 AC DC Zestaw 4
Producent: Weldman
Cena: 2 729,00 zł
szt.
zobacz więcej

Co znajduje się na wyposażeniu spawarki TIG?

Urządzenia do spawania metodą TIG projektuje się współcześnie w wielu wariantach. Mamy więc spawarkę TIG, ale też urządzenia oznaczane jako TIG LIFT i TIG PULS. Producent sprzętu zawsze wyposaża go w akcesoria niezbędne do pracy i odpowiadające jego funkcjom. W „standardzie” są to:

  • uchwyt spawalniczy TIG,
  • przewód elektrodowy,
  • przewód masowy.

Dodatkowych akcesoriów nierzadko potrzebuje sam palnik, a niezbędny jest gaz i odpowiednio dobrane do spawanego materiału druty spawalnicze. Do butli z gazem potrzeba też przewodu gazowego i reduktora gazowego. 

Spawanie metodą TIG wymaga podjęcia kilku środków bezpieczeństwa, więc konieczne są akcesoria ochronne. Wszystkie te gadżety kupić trzeba oddzielnie lub zdecydować się na zestaw spawalniczy, który przygotowują specjaliści z naszego sklepu handlowiec-rs!

Co zawiera zestaw spawalniczy TIG od handlowiec-rs?

Komponując nasze zestawy spawalnicze, dążymy do tego, aby mogli Państwo do pracy przystąpić w zasadzie od razu po otrzymaniu przesyłki, a zarazem oszczędzili czas i pieniądze. Chcemy natomiast również odpowiadać na Państwa potrzeby, dlatego proponujemy różne warianty zestawu spawalniczego. 

Zestawy tworzymy z niemal każdym modelem urządzenia z naszej oferty i dodajemy do nich m.in.:

  • butlę argonową – atestowaną i dopuszczoną do sprzedaży,
  • reduktor gazowy z dwoma zegarami,
  • przewód gazowy,
  • rękawice spawalnicze TIG.

W zależności od wariantu zestawy wyposażamy też w akcesoria startowe – druty TIG (aluminiowy, stalowy, do nierdzewki), części do palnika (z elektrodami wolframowymi) oraz zestaw z soczewką TIG.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort pracy udostępniamy również zestawy zawierające profesjonalną przyłbicę spawalniczą samościemniającą, która skutecznie chroni, a zarazem automatycznie dostosowuje się do warunków. 

Jak wybrać odpowiedni zestaw spawalniczy TIG?

Zestawy spawalnicze TIG sprzedajemy w różnych wariantach, więc każdy nasz Klient (zarówno profesjonalny spawacz, jak i hobbysta) znajdzie odpowiedni ze względu na akcesoria, których potrzebuje. Najważniejszym elementem każdego zestawu jest natomiast spawarka z uchwytem TIG. Proponujemy sprzęt sprawdzonych marek (jak Ideal, Sherman czy Magnum), a każdy model czymś się wyróżnia. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry i funkcje, które powinny być dobrane precyzyjnie do specyfiki pracy.

Służymy pomocą! Znając Państwa potrzeby, dopasujemy właściwy sprzęt i akcesoria!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl