Doradzimy gratis! Zadzwoń tel. 660-117-630 jesteśmy dla Ciebie codziennie od 6:30 i tak długo jak potrzeba

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Spawanie metodą MMA, czyli spawanie łukowe elektrodą otuloną to bardzo powszechnie wykorzystywana metoda. Podczas pracy między końcem elektrody, a powierzchnią metalu jarzy się łuk elektryczny, który wytwarza ciepło niezbędne do przeprowadzenia procesu spawania. W wyniku nadtapiania i mieszania się materiału spawanego z kroplami metalu powstałych podczas topienia rdzenia elektrody, tworzy się jeziorko spawalnicze. Po zastygnięciu tworzy ono spoinę, czyli złącze spawane. Rdzeń elektrody pokryty jest specjalną otuliną. Podczas jej topienia wytwarzają się gazy, niezbędne do ochrony jeziorka spawalniczego i prawidłowego przebiegu procesu. Otulina po zastygnięciu na powierzchni jeziorka tworzy żużel, który należy usunąć po zakończeniu ściegu.

W ofercie posiadamy elektrody spawalnicze różnego typu. Znajdziecie państwo u nas np. elektrody zasadowe ESAB EB 150 o średnicy 2,5 mm, 3,25 mm lub 4,0 mm. Jest to produkt grubootulony, nadający się do łączenia elementów wykonanych ze stali charakteryzującej się podwyższoną wytrzymałością.

Dostępne są również elektrody spawalnice Lincoln Electric Omnia 46 rutylowe o średnicy 2,5 mm, 3,25 mm oraz 4,0. Produkty tego typu sprawdzają się podczas pracy we wszystkich pozycjach oraz do łączenia zwykłych stali konstrukcyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl