Filtrowanie
Producent
Grubość blatu (mm)
Cena
  • od
    do

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Profesjonalny stół montażowo-spawalniczy to podstawowy element wyposażenia wielu firm z branży m.in. spawalniczej. Stosowanie stołów spawalniczych znacząco skraca czas operacyjny i pozwala zachować powtarzalność wykonywanych konstrukcji. Nasi zadowoleni Klienci potwierdzają, że wprowadzenie systemu stołów spawalniczych przyczyniło się do wzrostu wydajności produkcji i usprawnienia procesów w zakładzie. W sklepie handlowiec-rs znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane produkty od sprawdzonych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań!

Stoły spawalnicze

Przenośny stół spawalniczy NOMAD
Stoły spawalnicze
Przenośny stół spawalniczy NOMAD
Cena:

740,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stół spawalniczy montażowy 1000x1000mm ECO
Stoły spawalnicze
Stół spawalniczy montażowy 1000x1000mm ECO
Producent: X-Inny
Cena:

5 030,00 zł

Polski stół spawalniczy 1200x800mm ECO
Stoły spawalnicze
Polski stół spawalniczy 1200x800mm ECO
Producent: X-Inny
Cena:

5 276,00 zł

Stół montażowy 1200x800mm spawalniczy GPPH
Stoły spawalnicze
Stół montażowy 1200x800mm spawalniczy GPPH
Producent: X-Inny
Cena:

6 750,00 zł

Po czym poznać dobry stół montażowo-spawalniczy?

W skrócie dobry stół montażowo-spawalniczy powinien cechować się wysoką jakością wykonania, odpowiednim poziomem funkcjonalności i wytrzymałością na obciążenia, jakim jest poddawany podczas spawania i używania spawarki. Wszystkie te kryteria spełniają stoły spawalnicze montażowe, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Odpowiednio dobrany stół montażowo-spawalniczy zapewnia nie tylko łatwe, szybkie i wygodne możliwości obróbki prostych konstrukcji 2D, ale przede wszystkim precyzyjną i wydajną pracę na obiektach o większej liczbie wymiarów.

Dlaczego warto wybrać nasze stoły spawalnicze montażowe?

Współpracujemy z renomowanymi producentami stołów spawalniczych. Dostępne w naszym sklepie stoły wykonane są z odpowiednich gatunków stali i poddawane są procesom technologicznym, które zapewniają ich dobrą jakość i parametry użytkowe.

Mają one płaski i gruby blat z systemem otworów w siatce 100 × 100 mm (do wyboru system 16 lub 28). Istnieje możliwość wyboru stołu montażowo-spawalniczego stojącego na regulowanych stopach lub z kołami jezdnymi. Różne wymiary dostępnych stołów pozwalają na optymalny dobór powierzchni roboczej. 

Do wszystkich oferowanych przez nas stołów spawalniczych montażowych dostępne są różne pojedyncze narzędzia, takie jak m.in.: zacisk mocujący różnego typu, imadło spawalnicze, pryzma, stoper, kątownik, pin do montażu, trzpień mocujący, przedłużenie i inne. Możecie Państwo także wybrać gotowe zestawy akcesoriów na start – w promocyjnych cenach.

Dla kogo jest stół montażowo-spawalniczy?

Każdy spawacz powinien zadbać nie tylko o bezpieczeństwo pracy, ale też o wygodę i efektywność. Wszystkie te trzy kryteria spełniają stoły spawalnicze montażowe, które czynią codzienną pracę lżejszą

Stół montażowo-spawalniczy to niezbędne rozwiązanie w dużych i średnich zakładach przemysłowych, ale naprawdę warto zainwestować w taką konstrukcję również do małego warsztatu, a nawet do domu czy garażu – w przypadku amatorów hobbystycznego spawania „po godzinach”.

W zależności od specyfiki pracy i realizowanych projektów zmieniają się oczywiście potrzeby – stoły spawalnicze montażowe, np. od marki GPPH, są przystosowane do różnych wymagań. Od prostych, „ekonomicznych” rozwiązań dla hobbystów, przez modele zaprojektowane pod kątem najwyższej precyzji, aż po stoły spawalnicze do profesjonalnych zastosowań przemysłowych. Z przyjemnością pomożemy wybrać Państwu optymalne rozwiązanie!

Szacuje się, że aż 85% procent czasu w procesie spawania zajmuje przygotowanie materiału – stół montażowo-spawalniczy pozwala zaoszczędzić ten cenny czas, a przy tym cieszyć się wygodą pracy!

Jakie są korzyści z wykorzystywania stołu montażowo-spawalniczego?

Inwestycja w stół montażowo-spawalniczy zwraca się szybko, bo przynosi niezliczone korzyści, wśród których warto wymienić:

  • komfort pracy – odpowiednia pozycja ciała oraz brak konieczności ciągłego schylania się po akcesoria to korzyść dla zdrowia, a i znacznie lżejsza praca; na jednym stole pracować mogą wygodnie nawet dwie osoby,
  • szybkość pracy – możliwość precyzyjnego pozycjonowania materiałów oraz idealna płaskość stołu oszczędzają nawet połowę czasu na przygotowanie, więc zwiększa się efektywność całego procesu,
  • oszczędność pieniędzy – komfort i szybkość pracy to nie wszystko, bo stół montażowo-spawalniczy znacząco podnosi też jej precyzję, a co za tym idzie – w tym samym czasie można zrobić (i zarobić) o wiele więcej! 
do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium