Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Odpowiednie przygotowanie elektrod do spawania ma duży wpływ na obróbkę metali z ich zastosowaniem. Prezentowane suszarki do elektrod gwarantują stabilność oraz trwałość przygotowywanych spoin, nic więc dziwnego, że są stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Takie urządzenia powinien posiadać każdy, kto zajmuje się spawalnictwem, a któremu zależy na trwałości połączeń metalowych części.

Suszarki i termosy

Pojemnik termos na elektrody 350
Suszarki i termosy
Pojemnik termos na elektrody 350
Producent: X-Inny
Cena:

53,00 zł

Pojemnik termos na elektrody 450
Suszarki i termosy
Pojemnik termos na elektrody 450
Producent: X-Inny
Cena:

55,00 zł

szt.
zobacz więcej

Dlaczego warto zainwestować w suszarki do elektrod?

Zazwyczaj otulina np. zasadowa na elektrodach jest narażona na uszkodzenia mechaniczne, a jej właściwości higroskopijne sprawiają, że ma także zdolność wchłaniania wody z powietrza. Wodór z zawilgoconych elektrod podczas spawania przemieszcza się na spoiny, gdzie prowadzi do powstawania pęcherzyków oraz pęknięć, obniża więc trwałość łączeń.

Prezentowane suszarki do elektrod skutecznie temu zapobiegają, ponieważ ich działanie zmniejsza zawartość wodoru w otulinie, co przekłada się na gładkie, długotrwałe spoiny. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, elektrody należy suszyć w temperaturze i czasie zalecanym przez producenta.

Suszarka do elektrod dopasowana do potrzeb użytkownika

Opisywane urządzenia cechuje intuicyjna regulacja temperatury. Dzięki solidnej obudowie i zaawansowanej izolacji termicznej akcesoria te zapewniają niewielkie straty energii. Większe suszarki do elektrod stanowią doskonałe uzupełnienie stanowisk spawalniczych, natomiast mniejsze – idealnie nadają się do warunków domowych albo do przenoszenia. W ofercie posiadamy modele zróżnicowane ze względu na pojemność, na przykład 7, 10, czy 18 kg.

Termos na elektrody przedłużający ich żywotność

Wbrew pozorom prezentowane urządzenia służą nie tylko do suszenia, ale także odpowiedniego przechowywania elektrod. Termos na elektrody zapewnia niezbędne warunki, czyli określoną temperaturę oraz suche powietrze. Dzięki niemu elektrody na bardzo długo zachowują swoje parametry i trwale spajają metalowe elementy. Sprawdź również pozostałe części spawalnicze i wybierz te, niezbędne do Twojego warsztatu.

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium