Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Nowoczesne spawarki elektryczne to właśnie spawarki inwertorowe (zwane także inwerterowymi). Spawarka transformatorowa jest dość duża i nie pozwala na precyzyjne dopasowanie parametrów pracy do spawania – w przeciwieństwie do spawarki inwertorowej. Urządzenia, które znajdziecie Państwo w tej kategorii naszego sklepu, są niewielkie oraz wygodne w obsłudze. Co więcej, świetnie tolerują spadki napięcia i nie pobierają zbyt dużo mocy. Z pewnością warto dodać je do garażu czy zakładu pracy!

Spawarki inwertorowe

Spawarka MMA IDEAL PRAKTIK 205 DIGITAL
Spawarki MMA
Spawarka MMA IDEAL PRAKTIK 205 DIGITAL
Producent: Ideal
Cena:

429,00 zł

szt.
zobacz więcej
Spawarka inwertorowa  Ideal Praktik MINI 2100
Spawarki MMA
Spawarka inwertorowa Ideal Praktik MINI 2100
Producent: Ideal
Cena:

469,00 zł

szt.
zobacz więcej
Spawarka inwertorowa  Ideal Praktik 220 MMA
Spawarki MMA
Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 220 MMA
Producent: Ideal
Cena:

669,00 zł

Spawarka MMA ESAB BUDDY ARC 180
Spawarki MMA
Spawarka MMA ESAB BUDDY ARC 180
Producent: Esab
Cena:

1 139,00 zł

Spawarka inwertorowa do spawania metodą MMA

Urządzenia w tej kategorii naszego sklepu są przeznaczone do spawania metodą MMA. W przeciwieństwie do spawarek transformatorowych źródłem prądu nie jest tutaj transformator, ale inwerter. Technika spawania łukowego polega na stapianiu elektrody i metalu oraz ich zetknięciu.

Spawarki inwertorowe mają dość skomplikowaną konstrukcję, dzięki której możliwa jest płynna regulacja prądu spawania z dokładnością do 1 A. Mimo to ich obsługa i spawanie metodą MMA nie należy do zbyt trudnych zadań. Wielka zaleta wielu modeli to możliwość spawania praktycznie wszystkimi rodzajami elektrod spawalniczych.

Spawarki MMA – zastosowanie

Lekkie spawarki inwertorowe służą do spawania elektrodami otulonymi zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Cyfrowy wyświetlacz w wielu naszych spawarkach dodatkowo ułatwia sterowanie osobom niedoświadczonym. Brak potrzeby korzystania z zewnętrznego źródła gazu osłonowego sprawia, że takie urządzenia z powodzeniem można wykorzystywać w terenie i miejscach trudno dostępnych.

W zależności od rodzaju spawanych materiałów oraz warunków pracy do spawarek inwertorowych możecie Państwo zastosować różne elektrody.

  • Rutylowe elektrody są uniwersalne, zapewniają gładką spoinę i żużel łatwy do usunięcia.
  • Zasadowe i niskowodorowe elektrody dobrze sprawdzają się, jeśli spawany materiał jest sztywny.
  • Celulozowe elektrody nadają się do łączenia elementów w dowolnej pozycji.

Jaka spawarka inwertorowa będzie dobrym wyborem?

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniej spawarki MMA może powodować niemałe problemy. Chętnie Państwu pomożemy! Na pytania klientów staramy się odpowiadać na bieżąco, dlatego proszę nie wahać się i nawiązać kontakt. Nasi doświadczeni specjaliści udzielą Państwu fachowych porad.

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium