Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

Każde urządzenie lub pojazd z akumulatorem potrzebuje regularnego ładowania. Niezastąpione mogą wówczas okazać się nasze prostowniki z rozruchem. Pozwalają uniknąć niespodziewanych sytuacji w niesprzyjających warunkach, warto więc mieć je w swoim warsztacie oraz samochodzie. Nasze urządzenia posiadają wiele przydatnych zabezpieczeń, które przedłużają żywotność prostowników, na przykład zabezpieczenie przeciw zwarciu biegunów, odwrotnej biegunowości oraz przeciążeniu akumulatora.

Prostowniki i rozruchy

Prostowniki rozruchowe od firmy Handlowiec-RS

Dawniej prostowniki rozruchowe były dużymi urządzeniami, na które nie zawsze było miejsce w bagażniku samochodu. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym technologiom, mogą być one znacznie mniejsze i bez problemu mogą stanowić stałe wyposażenie każdego auta. Prostowniki z rozruchem są wyjątkowo przydatne, kiedy nie ma możliwości innego sposobu doładowania akumulatora, na przykład przez podpięcie do innego auta. Prostowniki z rozruchem przydają się jednak nie tylko w przypadku rozładowania baterii, ale także przy bardzo niskich temperaturach.

W ofercie posiadamy wiele modeli prostowników samochodowych od sprawdzonych producentów znanych na całym świecie. Każde powyższe urządzenie posiada w zestawie przewody do ładowania, które podłącza się do prostownika i akumulatora, aby gwarantowały szybkie uruchomienie pojazdu. Niektóre prostowniki oferują funkcję rozruchu zarówno silników benzynowych, jak i diesla. Ich wydajność skutecznie zwiększają wbudowane wentylatory. Zapobiegają one również przegrzaniu sprzętu.

Zastosowanie prostowników samochodowych

Nasze akcesoria są stosowane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Prostowniki rozruchowe znajdują zastosowanie w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, firmach budowlanych i transportowych. Takie urządzenie jest nieodzowne we wszystkich przedsiębiorstwach, które posiadają kilka samochodów, ale również skorzystają z niego osoby mieszkające z dala od siedzib ludzkich, przy nieuczęszczanych drogach.

Do dużych maszyn rolniczych lub budowlanych i samochodów ciężarowych szczególnie polecamy mocniejsze modele prostowników z rozruchem. Chociaż są cięższe, posiadają koła oraz specjalne uchwyty, które umożliwiają wygodny transport. Nowoczesna technologia inwertorowa pozwoliła wprowadzić na rynek niewielkie urządzenia rozruchowe, które potrafią mieć niezłego kopa. Będą idealne do pojazdów samochodowych czy mniejszych maszyn, ale znajdą się też modele o ogromnej mocy.

Fachowa wiedza bez dopłat

Aby ułatwić klientom znalezienie idealnego prostownika z rozruchem, każdy produkt opatrzyliśmy dokładnym opisem. Jednak w razie pytań oferujemy Państwu fachową pomoc. Wystarczy zadzwonić, a nasi specjaliści doradzą odpowiednie rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium