Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Sprawdź, jak oceniają nas Klienci 


» przeczytaj wszystkie opinie

W zakładach spawalniczych wykorzystywane są nie tylko spawarki, lecz także inny sprzęt, w tym palniki do lutowania miękkiego, twardego, a także cięcia. Aby jednak możliwe było wykonywanie tych zadań, potrzebne jest odpowiednie wyposażenie. W ofercie sklepu handlowiec-rs znajdziecie Państwo palnik do lutowania i cięcia, który zadba o komfort oraz efektywność pracy. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym sprzętem i wybór modelu dla siebie.

Palniki gazowe

Palnik gazowy wielofunkcyjny + zestaw dysz
Spawanie gazowe
Palnik gazowy wielofunkcyjny + zestaw dysz
Producent: X-Inny
Cena:

55,00 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik do lutowania + zestaw dysz
Spawanie gazowe
Palnik do lutowania + zestaw dysz
Producent: X-Inny
Cena:

56,00 zł

Palnik dekarski mały + zestaw dysz
Spawanie gazowe
Palnik dekarski mały + zestaw dysz
Producent: X-Inny
Cena:

57,00 zł

Palnik dekarski do podgrzewania papy 85 cm
Spawanie gazowe
Palnik dekarski do podgrzewania papy 85 cm
Producent: X-Inny
Cena:

69,00 zł

Palnik do cięcia z dźwignią acetylen propan tlen 50 cm
Spawanie gazowe
Palnik do cięcia z dźwignią acetylen propan tlen 50 cm
Producent: X-Inny
Cena:

214,00 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik do cięcia z dźwignią acetylen propan tlen 75 cm
Spawanie gazowe
Palnik do cięcia z dźwignią acetylen propan tlen 75 cm
Producent: X-Inny
Cena:

234,00 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik do cięcia z dźwignią acetylen propan tlen 100 cm
Spawanie gazowe
Palnik do cięcia z dźwignią acetylen propan tlen 100 cm
Producent: X-Inny
Cena:

254,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jakie rodzaje palników gazowych można wskazać?

Palniki gazowe różnią się od siebie ze względu na rodzaj gazu, jaki wykorzystują i budowę. Wśród nich najpopularniejsze są modele acetylenowo-tlenowe. Z powodzeniem wykorzystuje się je podczas cięcia metali, a także do lutowania. Z kolei warianty propanowo-tlenowe są używane do lutowania twardego oraz do cięcia wielu odmiennych materiałów. Nie można również zapomnieć o produktach propanowo-powietrznych, które znajdują zastosowanie m.in. w przydomowych warsztatach oraz mniejszych zakładach.

Warto także podkreślić, że palniki gazowe mogą być dzielone ze względu na sposób mieszania gazu. Najczęściej wybierane są warianty inżektorowe. Rzadziej stosowane są warianty bezinżektorowe, ponieważ te wymagają wykorzystania odpowiednich reduktorów podczas pracy. Oferujemy odmienne modele wymienionych rodzajów palników gazowych, dzięki czemu każdy, niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób chce wykorzystać określony produkt, znajdzie model dla siebie.

Jeżeli nie wiecie Państwo, jaki rodzaj palnika do lutowania sprawdzi się w Waszej firmie najlepiej, zastanawiacie się, czy model z systemem mieszania inżektorowym to dobry wybór albo chcecie Państwo kupić profesjonalny palnik do cięcia – podpowiemy i wspólnie z Państwem poszukamy najlepszego rozwiązania. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na fachową pomoc podczas zakupów.

Palnik gazowy do cięcia – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Planując zakup palnika gazowego do cięcia, warto zastanowić się nad tym, czym powinien się on charakteryzować. Przede wszystkim ważny jest materiał, z którym będziecie Państwo pracować. Istotną kwestię stanowi zarówno jego rodzaj, jak i grubość, ponieważ do tego należy dobierać sprzęt. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, aby palnik gazowy do cięcia był wykonany z trwałych materiałów i miał starannie dopracowaną konstrukcję, co zapewni mu trwałość, nawet jeżeli będzie wykorzystywany w trudnych warunkach.

Wiele osób zwraca też uwagę na to, aby zakupiony model był lekki – trzymanie przez dłuższy czas ciężkiego sprzętu w rękach negatywnie wpływa na komfort pracowników. Warto więc zadbać o to, aby wybrany palnik ważył niewiele. Dobrze również sprawdzić, jakie wymiary ma sprzęt. Dobór odpowiedniego modelu pozwoli na cięcie różnego rodzaju materiałów z precyzją, co z kolei przełoży się na efektywność pracy.

Palnik przeznaczony do lutowania – na którą z opcji postawić?

W zakładach spawalniczych oraz innych miejscach zajmujących się obróbką metali ważnym wyposażeniem jest też palnik gazowy do lutowania. Warto zaznaczyć, że w tym przypadku można mówić o lutowaniu miękkim, gdy temperatura spoiwa nie wynosi więcej niż 400°C oraz twardym, gdy jest ona wyższa. Trzeba pamiętać, że w zależności od rodzaju sprzętu może on być przystosowany do wykonania jednego z tych typów lutowania. Przed zakupem dobrze więc upewnić się, że dany palnik do lutowania sprawdzi się w określonym miejscu.

W przypadku tego typu sprzętu również istotne jest, aby był on komfortowy w użyciu, a więc solidny i lekki, co znacznie wpływa na wydajność pracowników. Oprócz tego dobrze sprawdzić, czy wybrany model został dostosowany do pracy z konkretnym rodzajem materiału. Co więcej, musi być wykonany z trwałych materiałów. Te cechy wyróżniają nasze palniki do lutowania, dlatego, jeśli szukacie Państwo dobrego sprzętu – w naszym asortymencie go znajdziecie.

Palnik do lutowania i cięcia w ofercie sklepu handlowiec-rs

Oferujemy różnego rodzaju palniki do lutowania i cięcia dostosowane do odmiennych wymagań oraz zastosowań. Sprzęt dla siebie znajdą tutaj zarówno osoby zajmujące się tego rodzaju pracami hobbystyczne, jak i profesjonaliści, dla których szczególnie ważna jest precyzja i komfort wykonywanej pracy. Dla pracowników naszego sklepu zawsze najważniejszy jest klient. Dlatego, jeżeli pojawią się jakieś wątpliwości lub pytania – pozostajemy do dyspozycji. Możemy przedstawić dokładne informacje na temat jakiegoś sprzętu lub pomóc w porównaniu go do innego modelu.

Doskonale znamy rynek sprzętu spawalniczego, co pozwala nam pomagać w podejmowaniu dobrych decyzji. Dbamy także o to, aby towary docierały do ich nabywców jak najszybciej, co pozwala krótko po ich zamówieniu rozpocząć pracę. Oprócz palników gazowych oferujemy również niezbędny podczas cięcia i lutowania osprzęt, co pozwala na stworzenie profesjonalnych zestawów. Ponadto w asortymencie dostępne są spawarki przeznaczone do wykonywania łączeń odmiennymi metodami. Zachęcamy do zakupów!

do góry

handlowiec-rs © Copyright All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja gabiec.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium